Latin Percussion LP433, LP819.535 Cajon Castanets, High Pitch
LP433, LP819.535
Нов производ
на залиха
последен производ на залиха!
Достапност:
| Производител | Латин Перкашн |
| Вид | Кастанети |
поврзани производи
Latin Percussion LP477, LP819.595 Cajon...
1,700 MKD
на залиха
Latin Percussion LPA229 Aspire® Tri-Tone...
300 MKD
Latin Percussion LP1-8 Flex-A-Tone Large
The unique LP Flex-A-Tone creates a vave of eerie, saw-blade-like sounds through varied pitches.
2,000 MKD
Latin Percussion LP460-J Jingle Qube
Latin Percussion LP442F, LP862.600 Shaker...
600 MKD
Suitable for all LP Mic Claws3/8 "(9.5 mm) diameter Z-shaped microphone support bar
Pearl PCL-10FCB, Bamboo Claves
Pearl PCL-20FCW Folkloric Wood Claves...
Pearl PCWB-100A Elite Concert Woodblock,...
Wood BlockSize: 2" x 2" x 6"Incl. mounting bracket
Pearl PCWB-200A Elite Concert Woodblock,...
Wood BlockSize: 3" x 3" x 9"Incl. mounting bracket
Pearl PCWB-300A Elite Concert Woodblock,...
Wood BlockSize: 4" x 4.5" x 10"Incl. mounting bracket
Pearl PFG-20 Fiber Guiro
Pearl PK-910C Percussion Kit with Carry...
The Pearl PK910C percussion bell kit gives aspiring students all the tools needed to learn and develop in an easy to transport kit.Pearl PK910C Percussion Kit Features Include:- 2.5 Octave Bells (F5~C8)- Mallets w/25mm Heads & Wood Handles- 8" Tunable Practice Pad- PKB-32 Bell & Pad Stand- Snare Drum Sticks- Music Rack- Nylon Carrying Case with...